Je tam někdo?

Zde máte možnost rychle ověřit, jestli právě teď, v tuto chvíli je nebo není někdo v kanceláři. Jestliže ano, a i přesto u nás nikdo nezvedá telefon, znamená to, že usilovně pracujeme na něčem jiném...

Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma podnikající v oblasti zvedací a manipulační techniky. Naším hlavním zaměřením je import elektrických lanových a řetězových kladkostrojů bulharské výroby. Na četná přání našich přátel a známých jsme nakonec zřídili tento eshop s bulharskou funkční a dekorativní keramikou. Spousta z nich si ze svých dovolených v Bulharsku přivezla nějakou tu keramiku, někdo jen tak do vytrínky na ozdobu, někdo jiný pak i funkční keramiku v podobě zapékacích misek nebo hrnce.

Jejich následný zájem o to, abychom při příležitosti našich častých cest za zbožím do Bulharska pro ně zajistili další bulharskou keramiku si vysvětlujeme jako jejich naprostou spokojenost s těmito výrobky, a tak někdy kolem roku 2010 jsme se rozhodli zabývat se tímto zbožím hlouběji.

V současné době tak náš malý eshop slaví několik stovek spokojených zákazníků. V převážné většině případů se navíc tito zákazníci i opakovaně vracejí pro další, většinou tu funkční keramiku pro sebe, nebo pro své známé, kteří ji u nich viděli.

Od svých zákazníků také máme zprávy, že pořídit si tuto jedinečnou bulharskou funkční keramiku u nás v republice není vůbec jednoduché, ne-li doslova nemožné. Nemáte-li tedy v plánu návštěvu Bulharska kdy si můžete tuto keramiku pořídit, vřele doporučujeme využít našich služeb a naší zdejší nabídky.

 

Veškeré základní firemní informace o nás najdete  v zálože "kontakty" tohoto eshopu.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).